Wyniki ankiety dotyczącej spotkań 24-25 maja 2018:

Data: 2018-06-06

Wyniki ankiety dotyczącej spotkań 24-25 maja 2018:

 

W ankiecie brało udział 40 respondentów.

40% z CRO, 20 % poszukujących pracy, po 15 % z ośrodków i firm farmaceutycznych.

95% z tej grupy uczestniczyło w konferencji MDBK 24-tego. 28 % nie było do końca zadowolonych z tego spotkania. Najczęstsze zarzuty- to brak przerw, aby „w kulturalny sposób wyjść na networking”, oraz „brak konkretów” w wypowiedziach gości. Debaty to „monolog”, a nie dyskusja. Ponad 70% zadowolonych i wysoka frekwencja potwierdza jednak, że forma jest zdecydowanym wyborem kolegów i koleżanek z branży. Połowa wskazała, że informacja o spotkaniu dotarła do nich z FB, a 1/3, że ze strony Stowarzyszenie GCPpl – czy nie jest to czas, żeby Stowarzyszenie miało swoją stronę/grupę na FB ?

60% ankietowanych było na #IBBKWP w Lolku, niestety ankieta niewiele wniosła, bo wszyscy byli zadowoleni i nie było praktycznie sugestii co poprawić – pozostaje zaprosić na wrześniowe spotkanie 15 lub 22 września (daty poparła ponad połowa). Mimo wszystko będziemy testować nowe pomysłu 😊

Spotkanie SCRS było jednak nową inicjatywą, wśród respondentów więcej osób zaznaczyło, że spełniło oczekiwania, niż w rzeczywistości było tam (??). Odbiór bardzo pozytywny, z zastrzeżeniem, że wiele osób dowiedziało się o spotkaniu w ostatniej chwili. Wśród źródeł informacji wymieniano FB oraz osobiście wypisywane (w późnych godzinach wieczornych) zaproszenia przez jednego ze sponsorów spotkania #IBBKWP 21 kwietnia (…).

Tematy na kolejne #IBBKWP póki co nie zaskakują, wrócimy do tego w kolejnej ankiecie dotyczącej spotkania. Postaramy się Was pozytywnie zaskoczyć, tym razem będzie znacznie więcej czasu na przygotowanie i wiemy już ile można od Was oczekiwać 😊

Smutne były wyniki dotyczące deklarowanej obecności podczas Walnego Zebrania Członków GCPpl (ledwo 21% wybierała się), jesteśmy przekonani, że za rok będzie wyższa frekwencja, zwłaszcza, że już mamy pierwszy nieoficjalny fun club jednego z kandydatów – Magda – teraz już nie ma odwrotu 😊.