Spotkanie Integracja Branży Badań Klinicznych w Polsce - Lublin

Data: 2018-10-07

W nawiązaniu do ustaleń podczas III spotkania pt. Integracja Branży Badań Klinicznych w Polsce, rozpoczynamy cykl lokalnych spotkań – zaczynamy od Lublina.

20 października 2018 zaczynamy od godziny 9 w hotelu Huzar (ul. Spadochroniarzy) od bezpłatnego szkolenia z Dobrej Praktyki Klinicznej, organizowanego przez nasz serwis wraz z CCTS. Ze względu na ograniczenia pojemności sali, szkolenie przeznaczone jest dla użytkowników HCP oraz Ośrodek BKWP.pl. Szczegóły szkolenia znajdują się na stronie wydarzenia Tutaj koniec szkolenia planujemy około godziny 14.

Później przenosimy się na Stare Miasto i w pubie „U Szewca” od godziny 16 zaczynamy integrację. Szczegóły wydarzenia Tutaj

Nie stawiamy sobie żadnego konkretnego celu, chcemy się spotkać w możliwie jak najbardziej zróżnicowanym gronie, podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy zarówno tych, którzy działają już w branży, jak i tych, którzy dopiero planują taką aktywność. Postaramy się szerzej przedstawić możliwości Lubelszczyzny oraz zachęcić do współpracy tych, którzy dotychczas nie mieli szansy się z nami spotkać/współpracować.

Do zobaczenia !