Wsparcie w rekrutacji pracowników dla Firm i Ośrodków

Data: 2019-02-05

W ramach współpracy BKWP oraz CCTS Sp. z o.o. realizujemy usługę wsparcia rekrutacji pracowników.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich poszukujących, rozglądających się, przepracowanych, zdemotywowanych – być może razem uda się coś zmienić.

 

Zapraszamy firmy farmaceutyczne, biotechnologiczne, firmy CRO, ośrodki prywatne i publiczne – postaramy się odszukać dla Was najlepszych kandydatów.

Kontakt: praca@ccts.pl

CCTS Sp. z o.o. została wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ pod nr 20765

 

Dlaczego rekrutacja z CCTS ?

 

Staramy się uzyskać możliwie jak najwięcej szczegółów na temat wolnego stanowiska: zakresu obowiązków, pakietu socjalnego, widełek wynagrodzenia, terminów i etapów rozmów. W przypadku bardzo ograniczonych informacji, projekt nie będzie przez nas realizowany.

Jesteśmy osobami, z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w realizacji badań klinicznych, dlatego rozumiemy oczekiwania zarówno pracodawcy i kandydata. Wiemy czym różnią się fazy badań i że praca CRA to nie tylko Centrum SPA w 4-gwiazdkowych hotelach. Wprowadziliśmy kilkanaście tysięcy godzin w „timesheet’s” i wiemy, że nie zawsze staż pracy przekłada się na jakość pracy.

W zależności od projektu staramy się wspierać i przygotowywać kandydatów przed rozmową o pracę, z drugiej strony przeprowadzamy wstępną rozmowę, aby kontakt z pracodawcą nie okazał się stratą czasu dla obu stron.

Zobowiązujemy się zebrać i dostarczyć kandydatowi informację zwrotną po rozmowie w ciągu nie więcej niż 30 dni.

Zapewniamy dyskrecję. O konkretnym procesie rekrutacyjnym dowiedzą się wyłącznie osoby bezpośrednio zainteresowane. Gwarantujemy, że Wasze CV nie trafi na biurko Waszego obecnego pracodawcy 😉

CV przechowujemy jedynie 12 miesięcy – jeżeli w tym czasie nie uda się zaproponować jakiegoś projektu- zaprzestajemy przetwarzania danych.

Pierwszeństwo w kontakcie będą mieli użytkownicy BKWP, których wizytówka plus została zaktualizowana w ciągu ostatnich 6 miesięcy – zachęcamy do aktualizacji już istniejących i dodawania nowych wizytówek. Tutaj instrukcja.

Mamy ogromny szacunek do osób, które dotychczas nie mają doświadczenia – bez Was za 2-3 lata nie damy rady, ale spróbujcie krytycznie ocenić swoją wiedzę i przygotowanie, zanim wyślecie CV (być może pomocny będzie ten artykuł) zbieramy również aplikacje od osób, które mają ochotę spróbować swoich sił podczas stażu czy wolontariatu.

Wzór CV znajdziecie miedzy innymi tutaj nie oczekujemy od Was historii życia, ani zdjęć selfie – wszystkie szczegóły niezbędne do rekrutacji omówimy telefonicznie. Miło jednak będzie jeżeli sprecyzujecie swoje oczekiwania finansowe czy wymarzone stanowisko.

 

Do usłyszenia !