mini #IBBKWP

Data: 2019-04-01

Pewnie większość z Was słyszała już o inicjatywie #IBBKWP - Integracja Branży Badań Klinicznych w Polsce, spotkania te w założeniu miały być spontanicznym spotkaniem kilku osób aby porozmawiać o badaniach klinicznych. 
W praktyce na pierwsze takie spotkanie przyszło >100 osób, ale może warto reaktywować pierwotną formę ?

Duże spotkania mają być organizowane raz w roku we wrześniu w Warszawie, odbyło się też kilka mniejszych -lokalnych: Kraków, Lublin – ale zawsze wymagało to jakiejś mniejszej lub większej organizacji. Dlatego spróbujmy nowej formy: mini #IBBKWP, jako spontaniczne spotkania w całej Polsce gdzie znajdują się Ośrodki. Jako punkt informacyjny spróbujmy reaktywować znany serwis Goldenline – dlaczego ? – bo posty nie ginął tak szybko i te popularne wątki są na górze. Łatwiej moderować i nikomu nie zależy na reklamach czy „lajkach”.  Do tego grupa (mam nadzieję) stanie się miejscem, gdzie w łatwy sposób będziemy mogli zlokalizować osoby mieszkające i/lub bywające w konkretnych miastach. Żaden z obecnych serwisów nie sprawdzi się równie dobrze.

W tym wątku (https://www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/cra-monitorzy-badan-klinicznych/wieczorne-rozmowy-o-pracy-w-badaniach-klinicznych-mini-ibbkwp,3845706/ )

wrzucajcie proszę informację kto kiedy ma nocleg w jakim mieście. Wszyscy wiemy że spędzając wieczór w hotelu znacznie milej jest napić się piwa w towarzystwie niż siedzieć samotnie pisząc zaległe raporty. To też doskonała okazja dla osób, które mają w planach rozpocząć pracę w tej branży - porozmawiać z praktykiem o tym jak ta praca wygląda. Ustalamy zasadę, że na „piwo” zaprasza (i stawia pierwszą kolejkę) osoba mniej doświadczona ;)