O Nas

Serwis BKWP.pl powstał z inicjatywy osób związanych z szeroko rozumianą branżą badań klinicznych.

Misją jest stworzenie serwisu umożliwiającego gromadzenie i wymianę informacji na temat:

  • ośrodków prowadzących badania,
  • innowacyjnych terapii prowadzonych w Polsce,
  • badaczy specjalizujących się w leczeniu konkretnych jednostek chorobowych,
  • specjalistów poszukujących pracy,

dla wszystkich osób, bez względu na wiek czy znajomość medycyny i farmacji, zarówno pacjentów poszukujących obiektywnych informacji na temat jednostki chorobowej, jak i profesjonalistów zajmujących się badaniami klinicznymi.

BKWP.pl jest tworzone przez użytkowników i to użytkownicy będą decydować o tym jakie treści będą udostępniane. Zespół administratorów dba aby przekazywane informacje spełniały ogólnie przyjęte normy prawne i społeczne. Jednak wszelkie próby promocji technik łamiących zasady Dobrej Praktyki Klinicznej (GCP), czy Medycyny Opartej na Dowodach Naukowych (EBM), będą usuwane.

Dla Waszej wygody jesteśmy dostępni również na FacebookTwitter oraz Linkedin.

Za pomocą BKWP.pl użytkownik nie otrzyma diagnozy, ani nie znajdziecie opinii na temat innych użytkowników. Jesteśmy zdania, że subiektywne oceny mogą wprowadzać w błąd, a indeksy ICD9 (Międzynarodowa Klasyfikacja Procedur Medycznych) i ICD10 (Międzynarodowa Statystyczna Klasyfikacja Chorób i Problemów Zdrowotnych) w sposób bardziej precyzyjny niż sama specjalizacja lekarza mówią o jego doświadczeniu.

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi na temat serwisu. e-mail: info@bkwp.pl